Voľný čas – Apartmány Štiavnica

Voľný čas

Spoločenská miestnosť s herňou

Hosťom je k dispozícii priestranná spoločenská miestnosť ktorá je vybavená biliardom, TV, X-boxom a sedením. Vedľa spoločenskej miestnosti sa nachádza herňa kde nájdete stolný futbal a stolný tenis. Jej súčasťou je aj detský kútik, ktorý je ideálnym miestom na trávenie času pre Vaše deti. K dispozícii sú im hračky, skladačky, knihy, omaľovánky s farbičkami a penové kocky.

Detské ihrisko, bazén a areál

Naši hostia môžu počas letných mesiacoch zdarma využívať vonkajší bazén, ktorý sa nachádza priamo pri letnej terase penziónu. Na zábavu pre deti je k dispozícii aj vonkajšie detské ihrisko s pieskoviskami, preliezkami, šmykľavkami a hojdačkami. Za penziónom sa nachádza rozsiahly areál s bránkami, lavičkami a altánkom s grilom ktoré dotvárajú príjemnú dovolenkovú atmosféru.

Požičovňa bicyklov

Milovníkom výletov do okolia či cykloturistiky ubytovaným v našom zariadení ponúkame zapožičanie pánskych a dámskych bicyklov priamo v požičovni bicyklov a kolobežiek SKI NIŇAJ. V Jánskej doline a jej okolí sa nachádza množstvo cyklotrás s prekrásnymi scenériami.  Informácie o  cyklotrasách na Liptove najdete na http://www.cyklisticke.trasy.sk/liptov .

Cenník požičovne bicyklov:

Požičanie bicykla na 1 hodinu 2,50 €
Požičanie bicykla na pol dňa (cca 4 hod.) 7,00 €
Požičanie bicykla celý deň 10,00 €